Osvětlení zahradních jezírek

osvětlení jezírka

Po soumraku nám osvětlení přinese nový pohled na zahradní jezírko. Pomocí světla si prodloužíte pobyt u jezírka a podnítíte romantickou atmosféru. Nejen v letních dnech, ale i na podzim či v zimě osvětlení jezírka vykouzlí zajímavé efekty. Osvětlení jezírka má i praktické účely spočívající v osvětlení cestiček, břehů, lávek, mostů nebo schodů případně vodních her. Velice účelná jsou světla napojená na detektor pohybu nebo stmívání.

Potřebujete osvětlit vaše jezírko?
Vybírejte z široké nabídky světel na Jezírka-shop.cz.Světla v e-shopu

Druhy světel pro jezírka

Světla do zahradních jezírek jsou z bezpečnostních důvodů napájena pouze nízkým napětím. Na trhu je v současné době nepřeberné množství světel pro okrasná jezírka a zahradu jako např.

  • Zahradní lampy
  • Reflektory na břeh
  • Plovoucí světla
  • Ponorná světla
  • Svítící kameny

 

Je mnoho způsobů jak si zpříjemnit večerní pobyt u jezírka a vychutnat nové nevšední pohledy na vodní hladinu. Pro nákup profesionálního osvětlení jezírka doporučujeme jezirka-shop.cz. Vhodné je rozmístit více světelných zdrojů v okolí zahradního jezírka. Neměli byste ale příliš experimentovat a proměnit jezírko v lunapark. Platí zásada, že méně je více. Je zapotřebí také myslet na obyvatele jezírka, kteří také potřebují svůj noční klid, osvětlení (hlavní ponorná a plovoucí světla) nikdy nenechávejte puštěné celou noc.