Představení firmy Jezírka Brno

Jezírka Brno je úspěšně se rozrůstající firma s působností po celé ČR, jejíž aktivity jsou zaměřeny na zahradní jezírka, koupací jezírka a jezírka pro chov ryb. Jelikož nás zájem o jezírka provází řadu let, bylo založení vlastní firmy logickým pokračováním předešlé spolupráce s odborníky a spoluúčasti při realizaci jezírek. Od roku 2009 tak úspěšně působíme pod názvem Jezírka Brna. Z firmy navrhující a dodávající technologie pro zajištění biologicky nezávadné vody, jsme se stali firmou provádějící kompletní realizace zahradních jezírek, každoroční nárůst realizací zahradních jezírek svědčí o životaschopnosti firmy.

Plánujte stavbu jezírka a chcete nás oslovit s poptávkou?
Stačí vyplnit jednoduchý on-line formulář.  Poptávka jezírka

Spolehlivá řešení požadavků zákazníka

Jezírka Brno nabízí moderní a spolehlivá řešení respektující individuálnost požadavků zákazníka a jedinečnost každého jezírka. Realizace vždy začíná pečlivým seznámením se s požadavky a očekáváními zájemců o jezírko. Následuje návrh technologicky optimálního řešení, které spolehlivě zajistí čistou a biologicky nezávadnou vodu v jezírku s důrazem na nenáročnou údržbu a ekonomicky efektivní provoz. V případě požadavků na kompromisní řešení (často limitovaná rozpočtem), zvážíme dodatečné alternativy, přičemž vždy vysvětlíme možná rizika s dopady na čistotu vody a náročnost údržby. Se zákazníky v průběhu realizace diskutujeme a naše široká nabídka služeb umožňuje pružně reagovat na dodatečná přání. Dbáme na dodržování smluvních termínů.

Kvalita práce a moderní přístupy

Díky efektivnímu využití zdrojů a řízení zásob nejsme nuceni prosazovat technicky zastaralé či méně účinné řešení z důvodů potřeby doprodání zásob starších modelů s běžící zárukou. Tam kde sériově vyráběné komponenty kapacitně nebo funkčně nevyhovují, začíná naše zakázková výroba.

Spolupracujeme s širokým spektrem dodavatelů technologií, nepreferujeme pouze několik vybraných značek. Kontrolujeme kvalitu prováděné práce, problematické či překonané komponenty průběžně nahrazujeme spolehlivějšími či inovovanými. V kamenném obchodě držíme potřebnou šíři zásob pro představení a vysvětlení nabízené technologie.

Jestliže hledáte spolehlivou firmu pro stavbu vašeho jezírka, neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na případnou spolupráci. Našim dosavadním zákazníkům, na prodejně, e-shopu  i při realizaci jezírek, děkujeme za projevenou důvěru.

za tým Jezírka Brno

Milan Mrňa

zahradní jezírko

zahradní jezírko

zahadní jezírka děti