Představení firmy Jezírka Brno

Jezírka Brno je úspěšně se rozrůstající firma s působností po celé ČR, jejíž aktivity jsou zaměřeny na zahradní jezírka, koupací jezírka a jezírka pro chov ryb. Jelikož nás zájem o jezírka provází řadu let, bylo založení vlastní firmy logickým pokračováním předešlé spolupráce s odborníky a spoluúčasti při realizaci jezírek. Od roku 2009 tak úspěšně působíme pod názvem Jezírka Brno. Z firmy navrhující a dodávající technologie pro zajištění biologicky nezávadné vody, jsme se stali firmou provádějící kompletní realizace zahradních jezírek, každoroční nárůst realizací zahradních jezírek svědčí o životaschopnosti firmy.

Plánujte stavbu jezírka a chcete nás oslovit s poptávkou?
Stačí vyplnit jednoduchý on-line formulář.  Poptávka jezírka

Spolehlivá řešení požadavků zákazníka

Jezírka Brno nabízí moderní a spolehlivá řešení respektující individuálnost požadavků zákazníka a jedinečnost každého jezírka. Realizace vždy začíná pečlivým seznámením se s požadavky a očekáváními zájemců o jezírko. Následuje návrh technologicky optimálního řešení, které spolehlivě zajistí čistou a biologicky nezávadnou vodu v jezírku s důrazem na nenáročnou údržbu a ekonomicky efektivní provoz. V případě požadavků na kompromisní řešení (často limitovaná rozpočtem), zvážíme dodatečné alternativy, přičemž vždy vysvětlíme možná rizika s dopady na čistotu vody a náročnost údržby. Se zákazníky v průběhu realizace diskutujeme a naše široká nabídka služeb umožňuje pružně reagovat na dodatečná přání. Dbáme na dodržování smluvních termínů.

Kvalita práce a moderní přístupy

Díky efektivnímu využití zdrojů a řízení zásob nejsme nuceni prosazovat technicky zastaralé či méně účinné řešení z důvodů potřeby doprodání zásob starších modelů s běžící zárukou. Tam kde sériově vyráběné komponenty kapacitně nebo funkčně nevyhovují, začíná naše zakázková výroba.

Spolupracujeme s širokým spektrem dodavatelů technologií, nepreferujeme pouze několik vybraných značek. Kontrolujeme kvalitu prováděné práce, problematické či překonané komponenty průběžně nahrazujeme spolehlivějšími či inovovanými. 

Jestliže hledáte spolehlivou firmu pro stavbu vašeho jezírka, neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na případnou spolupráci. Našim dosavadním zákazníkům e-shopu  i při realizaci jezírek, děkujeme za projevenou důvěru.

za tým Jezírka Brno

Milan Mrňa

zahradní jezírko

zahradní jezírko

zahadní jezírka děti